Infiniti G20 czyli akcja SAW IV..

Tu rozmawiamy o autach ogólnie. Wszystkie marki, modele, kraje.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
Taurus_GL
nasz człowiek z Chicago
Posty: 468
Rejestracja: 16 paź 2006, 20:51
Skąd: Chicago

Infiniti G20 czyli akcja SAW IV..

Post autor: Taurus_GL »

W ostatnia sobote pomagalem dla jednego znajomego Ukrainca wyciagnac racingowy tlumik z Infiniti G20 czyli takiego amerykanskiego Nissana :D Rozlecialy sie nam przy okazji ze trzy lewarki [oczywiscie poznajdowane w samochodach na szrocie] z tego dwa od GMC i jeden od Taurusa :what: Oczywiscie jak widac akcja zostala uwienczona pelnym sukcesem i juz niedlugo tlumik bedzie zalorzony do Acury Integry 1994 :D :P :cool:
W ostatnich dniach bardzo poprawila sie pogoda a sytuacja na szrocie wyglada jakby cale Chicago nagle pozbylo sie samochodow po zimie [powaga]. Caly plac wiekszy z 10 krotnie od konkretnego boiska do nogi zastawiony samochodami a przy tym jeszcze cala halda zgniecionych aut wielkosci moze dwu-trzypietrowego, trzyklatkowego budynku. Przybylo tez troche Taurusow glownie II i III Generacji, czesto niestety bardzo zapuszczonych albo zgniecionych ze nie przydadza sie juz nawet na czesci.
Obrazek
Obrazek
Widzielismy nawet jednego kombiaka II Generacji, ktory nalezal chyba do dilera narkotykow- na fotelach byla jeszcze lyzka do cracku i igly, nawet nie wchodzilem do srodka. W najblizszych dniach jak sie pogoda utrzyma planuje jakis wiekszy wypad to juz porzadnie sie rozejrze. Pod spodem fotki.
Obrazek
Obrazek
Stan poczatkowy...
Obrazek
Obrazek
Kto ogladal film Saw, wie o co chodzi- czas bylo na czworke :D :o Oh yes there will be blood ;D
Obrazek
Gumowe wieszaki wydechu tez nie daly sie bez walki...
Obrazek
Obrazek
Pieknie lsni w promieniach wiosennego slonca niczym puchar w rekach zdobywcy...

FUCK Oczywiscie czlowiek nie moze pojechac na szrot i sie nie zdenerwowac- aaaaaaargh- czemu znowu moj ;( :roll: :sad: :razz: :shock: :mad:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Fotki tylko dla ludzi o mocnych nerwach...
Obrazek
Dwie dwojki jedna na drugiej. Fotka o bardzo duzej rozdzielczosci, zwroccie uwage szczegolnie na stan tego bez zderzaka- ZERO RDZY, po prostu lepszy jak u mnie :razz: :roll:
Obrazek
Biala dwojka, SHO pierwszej Generacji [a raczej to co z niego zostalo] do gory kolami i oczywiscie autor :D Tak naprawde to nie SHO tylko popularny tjunink z epoki- zwykly Taurus 91 ze zderzakami pomalowanymi jak w SHO. Bardzo czesto jak samochod trafial do lakiernika w latach 90 to ludzie wlasnie tak malowali zderzaki na styl SHO albo, zeby upodobnic sie do Drugiej Generacji. Tak wygladal jeszcze w styczniu :roll:
Obrazek
Pozdrawiam
1991 Ford Taurus GL Wagon;
1988 Ford Taurus GL Wagon;
1986 FORD TAURUS LX

Obrazek

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

No pieknie. Taurusow jak sniegu jeszcze kilka tygodni temu tam u was...
Ten piekny tlumik ktory tam wisi z tego Taurusa 2 gen o ktorym pisales (ten bez zderzakow) wyglada na zdrowy. Mozesz go dla mnie zdobyc? I jeszcze pamietaj o moich boczkach, moj Taurus co prawda jest na sprzedaz ale troche go moge jeszcze podpicowac :)
Pozdrawiam!!!
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
Taurus_GL
nasz człowiek z Chicago
Posty: 468
Rejestracja: 16 paź 2006, 20:51
Skąd: Chicago

Post autor: Taurus_GL »

RadAg! pisze:No pieknie. Taurusow jak sniegu jeszcze kilka tygodni temu tam u was...
Ten piekny tlumik ktory tam wisi z tego Taurusa 2 gen o ktorym pisales (ten bez zderzakow) wyglada na zdrowy. Mozesz go dla mnie zdobyc? I jeszcze pamietaj o moich boczkach, moj Taurus co prawda jest na sprzedaz ale troche go moge jeszcze podpicowac :)
Pozdrawiam!!!
Ten bez zderzaka juz pewnie jest w krainie wiecznego tankowania ;( :sad: A i tak z tych wysoko postawionych autek nie mozna nic wykrecac i sie tam wspinac- ale czego sie nie robi dla forum :hihi: :D :) Aktualnie sie znowu zwalila pogoda, caly dzien pada deszcz ale o boczkach oczywiscie pamietam :hah:

PS. Szkoda, ze sprzedajesz Taurusa. Ja swojego chce trzymac jesli mi tylko sytuacja pozwoli az to bedzie klasyk powyzej 25 lat. Wtedy to bedzie ta sama sytuacja jaka jest teraz z amerykanskimi krazownikami, Wolgami KGB czy Warszawami- pasjonaci odkupuja za conajmniej tysiaka wlasciwie KAZDY egzemplarz jaki sie w ogole zachowal gdzies w szopie czy na parkingu, nawet wyrejestrowany. Taurus ma w sobie cos :D ;D
Pozdro
1991 Ford Taurus GL Wagon;
1988 Ford Taurus GL Wagon;
1986 FORD TAURUS LX

Obrazek

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Ja bym Taurusa chcial zostawic sobie ale nie mam gdzie go trzymac...poza tym tu na wygnaniu troche mnie za duzo kosztuje...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ