czy warto kupić takie cudo

Tu rozmawiamy o autach ogólnie. Wszystkie marki, modele, kraje.
ODPOWIEDZ

Topic author
LUKAS-MARQUIS
Posty: 188
Rejestracja: 23 lut 2015, 14:03
Samochód: MERCURY GRAND MARQUIS 5.0 V8 1987
Skąd: Złotów

czy warto kupić takie cudo

Post autor: LUKAS-MARQUIS »

witam kolegów z forum. mam okazję kupic takie oto cudo Chevrolet Impala, 5,7 V8 Sports Coupé. moje pytanko ile moge za to zapłacic silnik nie wiem w jakim jest stanie wiec moze ktos sie orientuje ile autkojest warte przypuszczalnie oczywiscie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


piotrekzet

Re: czy warto kupić takie cudo

Post autor: piotrekzet »

Jeśli o mnie chodzi to w tym stanie po 80 groszy za kilogram. Do tego bez ubezpieczenia i przeglądu (bo jakoś tak myślę, że nie ma, nie wiem czemu). Syf, malaria, korniki i braki wyposażenia. Jeśli masz taki drugi i brakuje Ci jakichś elementów, które tu akurat są, to czemu nie. Ja kiedyś chciałem kupić taurusa kombi na chodzie dla cyfrowej deski rozdzielczej, ale uznałem, że 2kpln za deskę w czymś, co kiedyś było samochodem to przesada. Sorry za tak nagatywną opinię, ale kiedyś się napaliłem na coś w lepszym stanie i żałowałem.


Topic author
LUKAS-MARQUIS
Posty: 188
Rejestracja: 23 lut 2015, 14:03
Samochód: MERCURY GRAND MARQUIS 5.0 V8 1987
Skąd: Złotów

Re: czy warto kupić takie cudo

Post autor: LUKAS-MARQUIS »

opinia spoko dlatego pytam bo tez mam watpliwosci czy brac , ale mysle ze chociaz felgi moze zakupie do swojego mercurego haha


piotrekzet

Re: czy warto kupić takie cudo

Post autor: piotrekzet »

Mam felgi alu 15 do taurusa II generacji, jeśli ten wzór Ci odpowiada to możemy się dogadać. Chociaż według mnie słabo będą wyglądać na Twoim. A tak przez ciekawość - ile właściciel zaśpiewał sobie za ten... Yyyy... Eeee.... Pojazd? ;)


Topic author
LUKAS-MARQUIS
Posty: 188
Rejestracja: 23 lut 2015, 14:03
Samochód: MERCURY GRAND MARQUIS 5.0 V8 1987
Skąd: Złotów

Re: czy warto kupić takie cudo

Post autor: LUKAS-MARQUIS »

3000 zł


Topic author
LUKAS-MARQUIS
Posty: 188
Rejestracja: 23 lut 2015, 14:03
Samochód: MERCURY GRAND MARQUIS 5.0 V8 1987
Skąd: Złotów

Re: czy warto kupić takie cudo

Post autor: LUKAS-MARQUIS »

ja moje autko mam na stalowkach ale mam tez alumki od mustanga tyle zewszystkie 4 takiej samej szerokosci a jak wiesz w mercurym przod jest wezszy


piotrekzet

Re: czy warto kupić takie cudo

Post autor: piotrekzet »

Matko święta, to muszą być prawie 4 tony stali! ;) Cena byłaby bardzo kusząca gdyby jeździł i przynajmniej miał ubezpieczenie, chociaż im dłużej na niego patrzę, tym bardziej mi żal, że ktoś go tak zapuścił... Nie, jednak po namyśle nie wziąłbym go nawet w cenie złomu. A za 3 kpln kupiłbym starego taurusa z końca I generacji :)
A tego o węższych felgach z przodu nie wiedziałem :)


Topic author
LUKAS-MARQUIS
Posty: 188
Rejestracja: 23 lut 2015, 14:03
Samochód: MERCURY GRAND MARQUIS 5.0 V8 1987
Skąd: Złotów

Re: czy warto kupić takie cudo

Post autor: LUKAS-MARQUIS »

no niestety założyłem od mustanga i niby ok sie krecilo alejak wpadal w dziury to opona obcierala o wachacz gorny i sie przetarła haha dystans trzeba by załozyc z 2 cm


piotrekzet

Re: czy warto kupić takie cudo

Post autor: piotrekzet »

A to na pewno kwestia felgi? Może za szerokie opony? Albo owszem, felga, ale mustang może mieć inny profil, w sensie że jest głębiej osadzona opona w stosunku do powierzchni ze śrubami - nie wiem jak to się fachowo nazywa.


Topic author
LUKAS-MARQUIS
Posty: 188
Rejestracja: 23 lut 2015, 14:03
Samochód: MERCURY GRAND MARQUIS 5.0 V8 1987
Skąd: Złotów

Re: czy warto kupić takie cudo

Post autor: LUKAS-MARQUIS »

Nie w orginale sa węższe felki przednie niestety zmierzylem dopiero po przetarciu opony ha ha a takie fajne sa od mustanga

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: czy warto kupić takie cudo

Post autor: KARLone »

jak nie ma rudej to dobra baza na jakiś projekcik. Za 20 tys można czasmi wyhaczyć całkiem przyzwoite egzemplarze. Tu, jeśli jest rozszabrowany to te dwie dychy spokojnie pójdą na ogarnięcie żeby jeździł .
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... geNumber=1#" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ