Czy amerykan nadaje się na wyprawówkę?

Tu rozmawiamy o autach ogólnie. Wszystkie marki, modele, kraje.
Awatar użytkownika

LimuzynaTrojmiasto
Posty: 122
Rejestracja: 06 gru 2016, 11:38
Samochód: Limuzyny
Skąd:
Kontakt:

Re: Czy amerykan nadaje się na wyprawówkę?

Post autor: LimuzynaTrojmiasto »

cene dyktuje sprzedajacy w tych czasach, no chyba, że sprzedającemu nie zależy na sprzedaniu ;)

w temacie wyższości to niestety moge poradzić tylko tyle, że mój drogi Wujaszek zarówno miał patrol y60 jak i nowy land cruiser potrafia wyciagnąć traktor, który pojechał wyciągnąć cioci "terenówkę" typu Rav-4 z "drogi utwardzonej", która w lutym była mocno ... grząska :)

co do salonki na trase, to zdecydowanie moim jamnikiem byś wygodnie po europie pojeździł, rodzine pomieścił i w ciul bagazy, przespałbyś sie i obejrzał TV - 9 metrowy LTC, ale jedyne, co niepasuje to to, że pojedziesz nim nie dalej 2-3m poza asfalt :P
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
pozdrawiam Limuzyna Trojmiasto
'79 7.0 V8 Cadillac Fleetwood Ultra Limousine
'94 4.6 V8 Lincoln Town Car 9m
...


Topic author
akarso
Posty: 16
Rejestracja: 08 lis 2016, 17:03
Skąd:

Re: Czy amerykan nadaje się na wyprawówkę?

Post autor: akarso »

Niezłe cudo, ale chyba nawet na asfalcie nie zawsze się mieści w zakręcie O_o

Awatar użytkownika

LimuzynaTrojmiasto
Posty: 122
Rejestracja: 06 gru 2016, 11:38
Samochód: Limuzyny
Skąd:
Kontakt:

Re: Czy amerykan nadaje się na wyprawówkę?

Post autor: LimuzynaTrojmiasto »

mam filnik z powrotu z wawki - remontowana S7, Elgląg- Gdańsk, ronda w śniegu i błocie budowlanym bierze, jak należy. i to mnie cieszyło, że mimo tak dziwnych i podłych warunków jamnik spalał ile trzeba i jechał jak trzeba :)
choć faktycznie - trzeba wyczucia i oka, bądź doświadczenia w prowadzeniu przynajmniej maxi-busa (sprinter czy cus) ;)

niemniej w temacie pozostając - spalanie, gabaryty pasują, częstotliwość wyjeżdżenia na drogi też... tylko ta opcja poza asfaltem, tego nie udźwignie - zwiśnie na hopce w lesie :)
pozdrawiam Limuzyna Trojmiasto
'79 7.0 V8 Cadillac Fleetwood Ultra Limousine
'94 4.6 V8 Lincoln Town Car 9m
...

ODPOWIEDZ