TUNING Taurusa;-)))

Tu rozmawiamy o autach ogólnie. Wszystkie marki, modele, kraje.
Awatar użytkownika

Topic author
Taurus_GL
nasz człowiek z Chicago
Posty: 468
Rejestracja: 16 paź 2006, 20:51
Skąd: Chicago

Post autor: Taurus_GL »

Maly#99 pisze:czy ten gosc to polak?
Polak ale tjunink to odwala na styl iście meksykański 8/ Wiocha spod remizy. Generaline trochę dziwny gościu za dużo się z nim nie znam, głównie tyle co z pracy 8/ W ogóle po Chicago mnóstwo takich skundlonych samochodów jeździ. Jeszcze Polacy to wiadomo tutaj też się trafiają czarne owce ale w większości jeśli już zrobią tjunink to chociaż w miarę z głową, że dajmy na to zwykłe Subaru stylizują na WRX. Niby wjejski tjunink bo jestem zwolennikiem oryginałów ale przynajmniej widać, że ktoś włożył też trochę ka$y i wysiłku żeby samochód jakoś wyglądał.
Zdecydowanie najgorszą wiochę odwalają meksycy. [Murzyni w większości nie tuningują tylko jeżdżą samochodem dotąd aż się sam rozpadnie :razz: ] Żółte lusterka, szara taśma, niebieskie żarówki, deski rozdzielcze malowane na biało albo niebiesko, tanie naklejki NOS, głośne tłumiki, stożki, siateczki tjuninkowe, wielkie spoilery wszystko to jest na pożądku dziennym. Oczywiście nie wspomnę już o całych samochodach pomalowanych sprejem :mad: Generalnie wszystko co się da wpierdolić do auta za niewielką kasę albo gdzieś ukraśc. Jak będę miał czas to cyknę kilka wjejskich tjuninków po Chicago, żebym tylko nie dostał nigdzie kamieniem :o :hah: :x
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
1991 Ford Taurus GL Wagon;
1988 Ford Taurus GL Wagon;
1986 FORD TAURUS LX

Obrazek

Awatar użytkownika

Maly#99
Posty: 606
Rejestracja: 11 paź 2006, 12:45
Skąd: Tarnobrzeg/ Kraków

Post autor: Maly#99 »

czyli meksykan to odpowiednik polskiego desiarza/chlopa z wiejskiej dyskoteki :P

a czesto widujesz lowridery lub jakies gansta cary?? :cool:
Ford Taurus `96 LX 24V V6 Duratec
Pozdrawiam
Obrazek


piotrekzet

Post autor: piotrekzet »

A ja sobie kiedyś wymyśliłem taki patent: Kupić czarną beemkę, co najmniej 5 ostrzyc się na zero, garnitur, a z głośników puścić radzieckie pieśni patriotyczne, oczywiście w oryginale :cool: Ciekaw jestem reakcji innych użytkowników np. na światłach :D Bo łyse "umcyki" w dresach to standard, a to byłoby coś nowego :D Niestety nie zrealizowałem swojego planu, nie znalazłem innych zasosowań dla beemki, a dla jednej przejażdżki to trochę za drogo ;)

Awatar użytkownika

Topic author
Taurus_GL
nasz człowiek z Chicago
Posty: 468
Rejestracja: 16 paź 2006, 20:51
Skąd: Chicago

Post autor: Taurus_GL »

Maly#99 pisze:czyli meksykan to odpowiednik polskiego desiarza/chlopa z wiejskiej dyskoteki :P

a czesto widujesz lowridery lub jakies gansta cary?? :cool:
Gangsta cary spotyka się nawet często gęsto zwykle są to duże czarne Cadillaki Escalade, nowsze Suburbany albo stare kanciaste Chewrolety Caprice, zwykle na wielkich chromowanych fegach spinersach. Lowridery rzadziej ale też się czasami widuje na bazie aut z lat 30/40 :D
1991 Ford Taurus GL Wagon;
1988 Ford Taurus GL Wagon;
1986 FORD TAURUS LX

Obrazek

Awatar użytkownika

Maly#99
Posty: 606
Rejestracja: 11 paź 2006, 12:45
Skąd: Tarnobrzeg/ Kraków

Post autor: Maly#99 »

moze masz jakies fotki ;)
Ford Taurus `96 LX 24V V6 Duratec
Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika

Topic author
Taurus_GL
nasz człowiek z Chicago
Posty: 468
Rejestracja: 16 paź 2006, 20:51
Skąd: Chicago

Post autor: Taurus_GL »

W tej chwili nie mam ale tak jak wspomniałem jak będę miał czas w jakiś ciepły dzień to się przejdę po dzielnicy z aparatem i zrobię fotorelację :D

Aha, właściciel tej Acury zapodał kolejny mega tjunink w postaci przeniesienia rejestracji ze środka zderzaka na stronę kierowcy :hah: Oczywiście w zderzaku zostały oryginalne dziury po rejestrcji ale one zostaną zaklejone na szpachle, a styl z rejestracją na boku jest bardziej "racingowy" :sad: Mnie kojarzy się to tylko z jednym- przypomnia wieśniacko stjuninkowanego kaszla spod remizy z rejestracją przeniesioną z tylnej klapy na zderzak :o Facet jest przy tym optymistą i twierdzi, że po tych jego profesjonalnych przeróbkach samochód jest teraz warty 3.000 oczywiście dolarów. Nie wiadomo śmiać się czy płakać :o Oczywiście "na kreskę" to wyjebie nawet Mustanga Cobrę :D Za dużo filmów typu F&F i stronek wjejski tjunink :D
Gościu oczywiście standardowy- rozpuszczony bachor około dwudziestki, kasę na samochód dostał od mamusi i jeszcze od wszystkich wiecznie pożycza na trawę 8/ Wozi się po Chicago z zimnym łokciem i słucha muzyki disco polo 8/

Jeśli chodzi o mnie to uważam, że jak już nie masz ka$y i warunków do profesjonalnych przeróbek to chociaż utrzymuj samochód na stan zbliżony do oryginału. Bo to co niektórzy wyprawiają to jest już po prostu profanacja. Podziurawiona buda, zdarte opony, nieustawione światła, czarny spalony olej ale dam brewki z czarnej taśmy czy spoiler. Nawet nie wiem, co tacy ludzie sobie myślą 8/
1991 Ford Taurus GL Wagon;
1988 Ford Taurus GL Wagon;
1986 FORD TAURUS LX

Obrazek

ODPOWIEDZ