Nowe radio;-)

Tu rozmawiamy o autach ogólnie. Wszystkie marki, modele, kraje.
Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Post autor: GAZDA »

popatrz se na ebayu, są tam najróżniejsze modele, a nawet same moduły, ale u nas i tak nie bedzie działać :(
tak samo jak w afryce czy azjii...


Andrzej
Posty: 52
Rejestracja: 22 lis 2006, 13:53
Skąd: Iława

Post autor: Andrzej »

Taurus_GL pisze:
michal_5000 pisze:
RadAg! pisze:W końcu zatrzymałem sie przy kamienistej plaży i wyku....łem radio na kamienie. Poskakałem po nim, wybebeszyłem, porzucałem kamieniami
Hehe, niezle... :lol:
Mi w tych oryginalnych radiach z II generacji podoba się jedna rzecz - czarna obudowa i zielone diodowe wyświetlacze/podświetlenie. Razem z tak samo podświetlonym instrument cluster'em i diodowym zegarkiem tworzy to w nocy klimacik który bardzo lubie. Ideałem jeszcze byłyby do tego digitalowe wskaźniki + automatyczna klimatyzacja + oryginalny panel zmieniarki CD - wszystko na tych samych diodowych wyświetlaczach... 8-) 8-) 8-)
Zgodze sie z Toba w 100% :-D Ogolnie to najlepsze byly radyjka Pierwszej Generacji bo glosnosc, basy itd. ustawialo sie pokretlami- co jest bardzo wygodne i powszechnie stosowane. Natomiast wada jest maluuuuuuutki wyswietlacz :cry: Radio z II Gen jest fajne wlasnie ze wzgledu na ten duzy wyswietlacz ale regulacja glosnosci jest (jak w wiekszosci sprzetow z lat 90) na przyciski- troche to niepraktyczne :-?

Jesli chodzi o fabryczne radio z CD to slyszalem o tym, nawet jest fotka tego tego w instrukcji obslugi ale nigdy nie widzialem na zywca :-P

Radek, tylko Ci pogratulowac :-D Tez lubie sie czasami tak poznecac nad glupimi elektronicznymi sprzetami :-D :lol: :-) :mrgreen: :arrow:
Pozdro :564:
GDZIE MOZNA ZDOBYĆ ORYGINALNE RADIO ii-GIEJ GENERACJI? jAKI TO KOSZT?


Andrzej
Posty: 52
Rejestracja: 22 lis 2006, 13:53
Skąd: Iława

Re: Nowe radio;-)

Post autor: Andrzej »

Taurus_GL pisze:Odkad kupilem samochod od poczatku mialem problemy z fabrycznym radiem- pomimo czyszczenia glowicy nie czytalo kaset- a chcialem dac ta kasetke z glowica, adapter na MP3 :-D Poza tym bylo cos z wyprowadzeniem dzwieku na glosniki, gdyz nawet przy maksymalnym wychyleniu pokretla balansu w lewo i tak nie grala strona kierowcy, a jedynie strona pasazera tylko ciszej :-/ Oczywiscie moglbym dac jakies radio nawet i na plyty z Best Buy'a czy Wal Martu ale ja chce miec tylko fabryczny sprzet sygnowany logo Forda :mrgreen: bez zadnych przerobek i tasmy izolacyjnej :-o Tak wiec zaczelem sie rozgladac za fabrycznym tym razem elektronicznym radiem z drugiej Generacji. Po zamontowaniu wszystko dziala znakomicie :-D :mrgreen: Wszystkie wtyczki i podlaczenia sa dokladnie takie jak w moim ;-) Troche niewygodna jest tylko regulacja dzwieku na przycisk- typowy bajer dla poczatku lat 90, w poprzednim mialem wszystko na pokretla, ale efekt ocencie zreszta sami :-D

Obrazek
Obrazek
Dawca radia- bezmyslnie zniszczony model 3.8 z 1994 :-/
Obrazek
Pozdro :-D
Czy takie radio jest do zdobycia na szrocie /II-giej generacji/ W jakiej cenie?


michal_5000
Posty: 450
Rejestracja: 06 lis 2006, 19:45
Skąd: Warszawa

Post autor: michal_5000 »

Andrzej pisze:GDZIE MOZNA ZDOBYĆ ORYGINALNE RADIO ii-GIEJ GENERACJI? jAKI TO KOSZT?
Andrzej pisze:Czy takie radio jest do zdobycia na szrocie /II-giej generacji/ W jakiej cenie?
Zacząłbym od eBay'a oczywiście... Pewnie kosztuje grosze (strzelam - kiladziesiąt dolarów?).

Awatar użytkownika

Topic author
Taurus_GL
nasz człowiek z Chicago
Posty: 468
Rejestracja: 16 paź 2006, 20:51
Skąd: Chicago

Post autor: Taurus_GL »

Maly#99 pisze:i nieda sie tego przerobic?
Tutaj cos na pomysly Admina z eksperymentowaniem ze sprzetem audio :D
Obrazek
Obrazek
Pozdro
1991 Ford Taurus GL Wagon;
1988 Ford Taurus GL Wagon;
1986 FORD TAURUS LX

Obrazek

Awatar użytkownika

Maly#99
Posty: 606
Rejestracja: 11 paź 2006, 12:45
Skąd: Tarnobrzeg/ Kraków

Post autor: Maly#99 »

ta druga fota całkiem niezła bo mam ten sam kolor ;D
dobre audio to jest to :)
Ford Taurus `96 LX 24V V6 Duratec
Pozdrawiam
Obrazek

ODPOWIEDZ