[Artykuł] Jeep to legenda

Chrysler, Dodge, Jeep, AMC, Plymouth
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
RadAg!
Sheriff
Posty: 12234
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

[Artykuł] Jeep to legenda

Post autor: RadAg! »

Zapraszam serdecznie do przeczytania, moim zdaniem, chyba najlepszego artykulu jaki do tej pory opublikowalismy na roadrunners.pl. Wstyd sie przyznac ale pierwszy raz wyczerpalismy temat, takie odnosze wrazenie. Dlugi, 3-stronicowy tekst, powstal pod reka Cezarego dlatego czyta sie go bardzo plynnie, jest tresciwy i opowiada o historii Jeepa od poczatkow motoryzacji az do dnia dzisiejszego.

http://www.roadrunners.pl/artykuly/348- ... genda.html
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3656
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: [Artykuł] Jeep to legenda

Post autor: KARLone »

dzisiaj widziałem willysa na przyczepce :) wrzucę fotkę w wolnej chwili.
Graty dla Cezara za tak ambitny tekst :pada:

Awatar użytkownika

m4ni3k
Posty: 831
Rejestracja: 20 kwie 2011, 21:50
Samochód: pacifica 4.0 AWD
Skąd: Warszawa

Re: [Artykuł] Jeep to legenda

Post autor: m4ni3k »

przez jakis czas, pare lat temu, ujeżdżałem jeepa cherokee '99 3.1 w dieslu - szwagra. fajnie sie nim jezdzilo, byl wygodny, zajebiste fotele, a co mi szczegolnie pozostalo w pamieci to to, że bujało nim na boki. nie wiem czy bylo cos z zawieszeniem, czy one tak po prostu maja :)
Cezar brawo za artykul :shock:
Pozdrawiam :-)


BOB
Posty: 630
Rejestracja: 11 gru 2010, 10:42
Skąd:

Re: [Artykuł] Jeep to legenda

Post autor: BOB »

RadAg! pisze:Zapraszam serdecznie do przeczytania, moim zdaniem, chyba najlepszego artykulu jaki do tej pory opublikowalismy na roadrunners.pl. Wstyd sie przyznac ale pierwszy raz wyczerpalismy temat, takie odnosze wrazenie. Dlugi, 3-stronicowy tekst, powstal pod reka Cezarego dlatego czyta sie go bardzo plynnie, jest tresciwy i opowiada o historii Jeepa od poczatkow motoryzacji az do dnia dzisiejszego.
Nie pozostaje nic innego, jak tylko podpisać się pod tą opinią :)
Kilka nowych zdjęć ode mnie w dziale "Wszystko spoza Wielkiej Trójki"/"WILLYS-OVERLAND", przedstawiających poczatki cywilnej kariery Jeepa pod patronatem W-O.
MOPAR - My Old Plymouth Always Runs

ODPOWIEDZ