Voyager Klub Polska !

Linki do polecanych stron i for internetowych
Awatar użytkownika

Topic author
hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Voyager Klub Polska !

Post autor: hodik »

Siemka !

Ktoś tutaj posiada Voyagera, Caravana itp ? To zapraszam was na stronę www.voyagerklub.pl - A przede wszystkim zapraszam na forum ! Super Atmosfera, ekstra ludzie i miliony informacji ! :D Koszt pełnego dostępu 10zł - ale na pewno warto, daję głowę :razz:
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Voyager Klub Polska !

Post autor: KARLone »

kiedyś próbowałem się zarejestrować na tym forum ale płatność mnie zniechęciła. Nie żebym nie miał ale nie znając ludzi trudno jest wydać choćby złotówkę. Poza tym nie wiadomo co cię tam czeka. Myślę, że znacząco to forum straciło na popularności, wiem, bo widziałem, że sporo osób pyta na wolnych forach właśnie o Vojki i Caravany. No ale liczy się zgrana ekipa. Może zaprosisz ich do nas to lody zostaną przełamane ;)

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Voyager Klub Polska !

Post autor: RadAg! »

Pierwsze slysze, oplaty za rejestrajce na forum? Kurde to jest sposob na biznes, to co forumowicze? Wprowadzamy? :D :D :D
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

cezar62
Posty: 3273
Rejestracja: 19 lut 2008, 15:03
Samochód: 2008 Jeep Compass Sport 2,4L
Skąd: Opole
Kontakt:

Re: Voyager Klub Polska !

Post autor: cezar62 »

podaj numer konta :P
Jest:
2008 Jeep Compass Sport 2,4L

Były:
1996 Ford Taurus GL 3.0 V6
1995 Dodge Stratus SE 2.0 R4
2000 Chrysler PT Cruiser Touring Edition 2.0 R4
1995 Mercury Grand Marquis LS 4.6 V8
2006 Jeep Grand Cherokee Limited WK Series 4.7 V8
2004 Ford Taurus SES 3.0 V6

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Voyager Klub Polska !

Post autor: RadAg! »

To moze podaj twoj Cezar, tam jakis koszulek bysmy znowu narobili :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Macianowa
Posty: 233
Rejestracja: 13 sty 2010, 22:32
Samochód: Oldsmobile Cutlass Supreme
Skąd: Koszalin / England

Re: Voyager Klub Polska !

Post autor: Macianowa »

no wlasnie 2 tygodnie probowalem wejsc na ta strone bo interesowalem sie Caravanem a tu lipa , placz i plac hehehe , niezle lody ktos kreci :razz: porazka normalnie jak bym mial tak placic od kazdej strony to bym w skarpetkach zjechal :viva: FREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE INTERNET to akurat apel do naszej Nowej wladzy hihi
93' Oldsmobile Cutlass SUPREME 3.1 V6
93' Oldsmobile Cutlass Supreme Convertible 3.1 V6
00' Honda HRV 1.6 :-)

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Voyager Klub Polska !

Post autor: RadAg! »

U nas bedzie zawsze za free, tylko klikajcie czasem w reklamy na stronie to bedzie na koszta utrzymania serwisu ;)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: Voyager Klub Polska !

Post autor: hodik »

Chodzi o to, że opłata tam została wprowadzona specjalnie i nie jest ona wydawana nie wiadomo na co:
Za 10 zł - Na wstępie każdy użytkownik otrzymuje pakiet powitalny:
-Koszulka
-Kubek
-Smycz
-Brelok i coś tam jeszcze
Dodatkowo na Zlotach z tych pieniędzy fundowane jest jedzenie, został zakupiony wielki namiot, organizowane są konkursy dla dzieci i troszkę większych dzieci :] W których są liczne nagrody i upominki. dużo rzeczy za które normalnie trzeba płacić po prostu są za darmo. Pieniążki rozliczane są publicznie na forum co miesiąc więc nikt na tym nie zarabia. Owszem może wam się to nie podobać jednak ten pomysł został zaakceptowany przez większość użytkowników a forum liczy już prawie 10 tys ludzi.
Jak kto woli ? Ja jestem w stanie wpłacić 10zł na konto jeżeli znajduję to co czego szukam i mogę spotkać fajnych ludzi bo tacy zawsze się znajdą
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Voyager Klub Polska !

Post autor: KARLone »

powiedzcie mi jak to robicie, że za "dychę" tyle dajecie? bo ostatnio byłem świadkiem praktycznie rozpadu klubu z powodu właśnie składek członkowskich.

Awatar użytkownika

Topic author
hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: Voyager Klub Polska !

Post autor: hodik »

No po prostu co roku wpłaca się 10zł na konto i to tyle pieniążki są systematycznie składane, nikt nie widzi problemu bo ludzie tam są w porządku i każdy każdemu bez problemu pomaga i podobnie jest z tą symboliczną wpłatą, nie ma zastrzeżeń bo każdy czerpie z tego powodu korzyści...to coś dziwnego ? :)
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Voyager Klub Polska !

Post autor: RadAg! »

KARLone pisze:powiedzcie mi jak to robicie, że za "dychę" tyle dajecie? bo ostatnio byłem świadkiem praktycznie rozpadu klubu z powodu właśnie składek członkowskich.
Tam byla jaka roczna skladka?? 300zl? I niec starczylo nawet na piwko i kielbaski na zlocie...za ktory i tak czlonkowie musieli zaplacic 50zl na bramce...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: Voyager Klub Polska !

Post autor: KARLone »

żeby uściślić 200 zł wpisowe, 100 zł składka roczna, 50 zł wjazd na zlot. Dla nie członków 80 zł wjazd na zlot. Takie to były korzyści. Nie wiem o co chodziło, może za duży rozmach był na możliwości klubu??? A może coś innego, nie wiem. Pozostaje tylko gratulować temu managerewi w Waszym klubie Chryslera, który to wymyślił i nie musi do tego dokładać.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Voyager Klub Polska !

Post autor: RadAg! »

Nie wiem czy pamietasz Karlone ze bylem bardzo na NIE kiedy wladze AECC postanowily uregulowac prawnie klub i wprowadzili skladki. Moim zdaniem te skladki byly o wiele za wysokie jak na potrzeby klubu. Sam pomysl zakupienia alkomatu ktory zachecal do pobijania rekordow najebania sie na zlotach tez byl bez sensu. Wiekszosc mnie wtedy zjechala na forum, nie bylo chyba nikogo kto by podzielal moja opinie...
Jezeli klub Voyagera dziala ze drobnych skladek, jak 10zl i tak sprawnie zarzadza tymi pieniedzmi i umie spozytkowac je dla dobra czlonkow to tylko pozazdroscic - takie formy dzialalnosci klubowej popieram w 100%...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
hodik
Posty: 666
Rejestracja: 16 cze 2010, 18:38
Samochód: Oldsmobile Cutlass 79'
Skąd: WrocLove ( Tel: 661-219-855 )

Re: Voyager Klub Polska !

Post autor: hodik »

Na początku oczywiście było głosowanie, za tym kto chce aby wprowadzić składkę a kto nie i większość ludzi była Za. Bramowe na zlocie to 20zł które też nie idzie do portfela któregoś klubowicza tylko jest przeznaczane na jakiś konkretny cel. Zlot wygląda w ten sposób:
-Piątek przyjazd na miejsce - Zabawa do białego rana, grill, impreza itd. - Jesteśmy partnerami z Klubem Voyagera na Litwie, od tamtego roku przyjeżdża do nas bardzo fajna ekipa z tamtym rejonów, jeden z nich jest Dj-em i ma profesjonalnie wykonanego VOYAGEROGOWEGO DEMO CAR'A więc muzyka jest zapewniona we wszystkich gatunkach i każdy znajdzie coś dla siebie.
-Sobotawspólne śniadanko, pogaduchy, liczne konkursy dla dzieci i dorosłych, oglądanie samochodów, wymiana poglądów a zabawa wieczorna już troszkę delikatniejsza, ale nie spokojnie nie trwa do 21 ;)
-NiedzielaPisałeś RadAg! o alkomacie, więc tutaj cię chyba pozytywnie zaskoczę ponieważ w niedziele organizowany jest objazd Voyagerów po okolicznej miejscowości, jednak wcześniej przyjeżdża Policja i kto chce ruszyć na objazd jest badany alkomatem i wszystko gra :D Cały przejazd po okolicy jest pod eskortą policji tak więc bezpieczeństwo jest zapewnione. Po powrocie co niektórzy już wyjeżdżają a co niektórzy zostają na dłużej :D
Oldsmobile Cutlass Calais 5.0 V8 79'

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Voyager Klub Polska !

Post autor: RadAg! »

Nie jestem wielkim fanem voykow ale podoba mi sie jak dziala wasz klub i chocazby dlatego wpadne chetnie na zlot... wielki szacun, ktos kto to wszystko rganizuje ma widac glowe na karku i idea jest dla niego wazniejsza niz osobista korzysc....dosc rzadkie podejscie w Polsce.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

ODPOWIEDZ