Reanimacja strony o naszych bykach

Jeżeli macie jakieś pytania lub propozycje związane z forum i stroną piszcie tutaj. Miejsce zgłaszania problemów z funkcjonowaniem forum i strony www.
ODPOWIEDZ

Topic author
PLAYAUTO

Reanimacja strony o naszych bykach

Post autor: PLAYAUTO »

W związku z uruchamianiem sieci internetowej przez moja firmę w miejscu zamieszkania mojego oraz prawdopodobnym postawieniem własnego serwera myślę o reanimacji strony klubowej o tematyce naszych aut. Dlatego też proszę o kontakt GG 2899157 lub email osoby które są zainteresowane prowadzeniem tej strony i administrowaniem w szczególności administratorów poprzedniej strony (czy nasze auta są gorsze od Mondeo , Audi, Hondy) które mają swoje fankluby i strony gdzie można jasno i szybko uzyskać pomoc i potrzebne manuale itp. Co wy na to ? Czekam na propozycje propozycje.

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Reanimacja strony o naszych bykach

Post autor: RadAg! »

Masz na mysli ta stara strone o taurusach ktora kiedys byla w niecie i grupe dyskusyjna na yahoo?

Osobiscie uwazam ze RoadRunners.pl jest strona i forum gdzie taurus ma swoje wazne miejsce i zawsze bedzie mial a robienie czegos nowego... Nie widze sensu. Jest hosting, jest strona, jest forum taurus/sable dzialajace od 2006 roku. Jak masz jakies materialy to na wszystko sie znajdzie miejsce :)
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Topic author
Alexander25

Re: Reanimacja strony o naszych bykach

Post autor: Alexander25 »

Wiekszosc ludzi wyzbyla sie juz taurusow I i II gen zostaly juz same niedobitki wiec nie wiem po co robic jeszcze jedna strone jak tu jest wszystko lacznie z instrukcjami do taurusow I i II gen. A wiesz czemu wszyscy jedza hondami i fordami mondeo? Bo nie mogli znalezc na allegro taurusa w dobrym stanie i uwazam ze z pewnoscia jak sie jakis pokaze to ktos sprzeda honde czy forda mondeo by go miec:)

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Reanimacja strony o naszych bykach

Post autor: RadAg! »

Alexander25 pisze:z pewnoscia jak sie jakis pokaze to ktos sprzeda honde czy forda mondeo by go miec:)
Tak jak Mardan :D
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


Topic author
Alexander25

Re: Reanimacja strony o naszych bykach

Post autor: Alexander25 »

no dokladnie:) z mondeo do taurusa:D
jakas lajza mnie wczoraj ubiegla bo szukalem srebrnego LXa znalazlem juz mialem jechac gosc dzwoni ze sprzedany no ja p..le kolo nosa przeszedl byk i to taki fajny:/
Moze to lepiej i czas wyrosnac z 3.0 v6 vulcan czy 3,8 V6 by przesiasc sie do V8:). Te auta zawsze mi sie podobaly i musze przeznac ze zwkly ma ladniejszy przod niz SHO w ktorym lampy z przodu sa paskudne:)
Ciekawe czy jak zamowie u rodzinki w USA starego taurusa zeby mi wyslali do pl to celnicy nie pomysla ze to jakis przemyt i nie rozbiora go do zera:)


Topic author
PLAYAUTO

Re: Reanimacja strony o naszych bykach

Post autor: PLAYAUTO »

Jak chcecie mi aż tak nie zależy. Ale dla mnie to forum jest mało czytelne i nie jest to odosobniona uwaga .Co do mondeo i hondy pierwszego modelu miałem chyba z 15 aut hondy miałem 2 i anina jedno ani na drugie auto nie narzekam i nie narzekałem i w większości mondziaki miałem z V6 2.5 ST . Dlatego twierdze że pomimo iz ST jest w Polsce jak na lekarstwo było to ładnie rozbudowane a nie zlane w jedność tak jak tu. Co do zakupu byka to ja nie miałem większego problemu pojawił sie zadzwoniłem pojechałem i kupiłem . takie czasy że jak chcesz cos kupić z ogłoszeń to dzwonisz i startujesz po to bo inaczej cie ubiegną handlaże. No i zapomiał bym o najwarzniejszym co ze zlotami cyklicznymi regionalnymi gdzie mozna wymienić uwagi itp. jakoś niewidziałem żadnych propozycji .

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Reanimacja strony o naszych bykach

Post autor: RadAg! »

PLAYAUTO pisze:Jak chcecie mi aż tak nie zależy. Ale dla mnie to forum jest mało czytelne i nie jest to odosobniona uwaga.
A to ciekawa informacja, pierwsze slysze. Bylbym wdzieczny gdybys przekazal swoje uwagi na temat tego co nalezy poprawic.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

MarDan
Posty: 1246
Rejestracja: 16 wrz 2007, 11:38
Samochód: MERCURY SABLE 3.8L / 95r - RadAg-a - Thank you !!!
Skąd: Bielsko-Biala

Re: Reanimacja strony o naszych bykach

Post autor: MarDan »

RadAg! pisze:
Alexander25 pisze:z pewnoscia jak sie jakis pokaze to ktos sprzeda honde czy forda mondeo by go miec:)
Tak jak Mardan :D

:D I nie żałuję decyzji - każdemu polecam taką taktykę - pozbyć się "populara" w zamian za autko,którego wszyscy się boją tylko nie my ;)

Ja się przyzwyczaiłem do tego forum i moje zdanie jest takie,że jest ono czytelne tylko na początku trzeba znaleźć swoją kategorię tak jak na każdym forum i tak jak koledzy piszą - nie ma sensu zakładać nowego,ponieważ nie będzie one liczne w posty i tematy skoro wszystko tu jest - co nowe pytanie to odpowiedź będzie przekierowująca na to forum (nie wszystko) i zawsze tutaj będzie potencjalnie więcej osób,które doradzą niż kilka/kilkanaście na nowym forum.
Co do zlotów regionalnych - nie ma nas kilka setek rozsianych po każdym zakątku aby było organizować zlot w jakimś regionie w przeciwieństwie do pospolitych aut i dlatego chłopaki organizują jeden od kilku miechów aby każdy miał czas na zmiany w pracy, itp.

Ja jak kupiłem Mondka to następnego dnia już był niedaleko mnie zlot Mondeo (przypadkowo przejeżdżałem).

Ja rozumiem i fajnie by było mieć wyjątkowość na Byka ale praktycznie może nie wypalić....
Pozdrówka



@@@ JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOSIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM @@@

Henryk Pająk

Można znieść obrażenia aż do momentu,kiedy nie czuje się nic... W ten sposób postępują ludzie,którzy ranią innych po tym jak ich wrażliwość jest martwa.....


Topic author
Alexander25

Re: Reanimacja strony o naszych bykach

Post autor: Alexander25 »

E tam mi sie dorze wszystko znajduje lepiej niz na mustangklub.pl bo po tem zmianie jest tam troche ciezko cos wyszukac.
Tu jest wszystko ok poza dodawaniem wlasnych galerii ale mysle ze jak sie poda link do imageshacka to totze zalatwi sprawe

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Reanimacja strony o naszych bykach

Post autor: RadAg! »

No faktycznie na Mustangu troche 'wąsko' sie zrbilo, ale tez tragedii nie ma. Jak to mowia, zlej baletnicy i rabek u spodnicy...
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Macianowa
Posty: 233
Rejestracja: 13 sty 2010, 22:32
Samochód: Oldsmobile Cutlass Supreme
Skąd: Koszalin / England

Re: Reanimacja strony o naszych bykach

Post autor: Macianowa »

Forum jest czytelne , nie ma sensu nic zmieniac , zakładac .co do Alfa Mondeo to tyż samchody :D
93' Oldsmobile Cutlass SUPREME 3.1 V6
93' Oldsmobile Cutlass Supreme Convertible 3.1 V6
00' Honda HRV 1.6 :-)


Topic author
Alexander25

Re: Reanimacja strony o naszych bykach

Post autor: Alexander25 »

mondeo to fajny woz sam planuje zakup 2 gen w najblizszym czasie. Co do alfy to syf niestety straszny syf. Samochody z wygladu sa pekne(jak na fiata) ale gdyby sie tak nie psuly....Po co robic naprawe silnika jak i tak wysiadzie za jakis czas. Do tego te wersje spark:0 zamiast wiekszej mocy mogli popracowac i zrobic cos co by sie nie psulo:) Polonez caro z 1992 ktorym smigalem byl mniej awaryjny od alfy 156 ktora dane mi bylo jezdzic przez miesiac:) Ja juz wole mondeo 1998-2000 1.8-2,5v6 w benzynce w sedanie z manualem i bede zadowolony.
Co ma byc nieczytelne. Widac biale i szare pole do pisania. Po jego bokach jest czarne pole i tam sie nie pisze. Wyzej ramki jest miejsce gdzie wyswietlane sa reklamy i inne glupoty na ktore nie nalezy klikac:DD a wejscie i strona glowna jest czytelna. Wiesz gdzie wchodzisz i jak trafic na dany temat. Dla pewnosci zeby bylo wiadomo dla niezorientowanych ze to forum roadrunners.pl to jest to potwierdzone na czarnym tle dobra nie pisze juz nic i sie zamykam bo dostalem zwrot magisterki trzeba poprawic a do poniedzialku malo godzin zostalo:D
Pozdrawiam


Topic author
piotrekzet

Re: Reanimacja strony o naszych bykach

Post autor: piotrekzet »

PLAYAUTO pisze:Ale dla mnie to forum jest mało czytelne i nie jest to odosobniona uwaga
:shock:
Gdzie jest nieczytelne?? I na czym polega ta "nieczytelność"??
Zgodzę się, że niektóre działy są trochę zaniedbane, ale trudno być specjalistą w każdej dziedzinie. Najwięcej na forum jest - nazwijmy to - fordziarzy, niemniej jednak inne marki też mają swoich przedstawicieli.
Podsumowując - nie rozumiem stanowiska kolegi :)


Topic author
Alexander25

Re: Reanimacja strony o naszych bykach

Post autor: Alexander25 »

Nie gadaj ze niajwiecej jest fordow:) Mysle ze jest pol na pol fakt sa tacy co maja 4 fordy USA ale sa tez tacy co maja 3 auta GM mysle ze jest pol na pol Ford vs GM jeszcze chryslerow jest pare:).
Niech sobie kolega zaklada forum dla taurusow mi to nie przeszkadza lepiej zeby bylo coraz wiecej stron bo latwiej wtedy o schematy instrukcje itp rzeczy.
Byki niestety wymieraja w pl. Zostalo kilka sztuk 1 i 2 gen 3gen tez juz sie konczy 4gen moze 5-6sztuk widzialem a 5ta tylko 3 niestety byki padaja....a szkoda bo to piekne auta:) nawet 3gen(nigdy nie sadzilem e to przyznam:P)

ODPOWIEDZ