Instalacja LPG

Poruszamy tutaj wszelkie kwestie dotyczące samochodowych instalacji gazowych. Montaż, serwis, firmy, problemy.
Awatar użytkownika

saint benji
Posty: 655
Rejestracja: 10 lut 2015, 12:39
Samochód: Ford Crown Victoria
Skąd: Warszawa

Re: Instalacja LPG

Post autor: saint benji »

RadAg! pisze:
saint benji pisze:Zarówno w Crown Victorii, jak i w Town Carze, butle miałem na półce bagażniku. W Town Carze był taki plus, że zapasowe koło było dojazdowe i schowane z prawej strony, więc półka było do wykorzystania i zmieściła się tam butla bodajże 55 litrów. W Vicky w tym miejscu był pełnowymiarowy zapas, a butla weszła 70 litrów, dzięki podkręceniu pojemności wchodzi mi 65, czasem nawet 67 litrów, więc mogę ujechać na tym nawet ponad 300 mil. Jak wyreguluję i obniżę spalanie, to pewnie i 350 pociągnę :)
Jak widać dla niektórych 300 mil to mało. Musi być 100litrów gazu inaczej w ogóle nie ma sensu... ;D
No najlepiej cały bagażnik zapchać butlami, w CV pewnie z 200 litrów w butlach dałoby się upchać, wtedy sobie można do Włoch niemalże na jednym tankowaniu śmigać :D

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Instalacja LPG

Post autor: RadAg! »

saint benji pisze:
RadAg! pisze:
saint benji pisze:Zarówno w Crown Victorii, jak i w Town Carze, butle miałem na półce bagażniku. W Town Carze był taki plus, że zapasowe koło było dojazdowe i schowane z prawej strony, więc półka było do wykorzystania i zmieściła się tam butla bodajże 55 litrów. W Vicky w tym miejscu był pełnowymiarowy zapas, a butla weszła 70 litrów, dzięki podkręceniu pojemności wchodzi mi 65, czasem nawet 67 litrów, więc mogę ujechać na tym nawet ponad 300 mil. Jak wyreguluję i obniżę spalanie, to pewnie i 350 pociągnę :)
Jak widać dla niektórych 300 mil to mało. Musi być 100litrów gazu inaczej w ogóle nie ma sensu... ;D
No najlepiej cały bagażnik zapchać butlami, w CV pewnie z 200 litrów w butlach dałoby się upchać, wtedy sobie można do Włoch niemalże na jednym tankowaniu śmigać :D
Myślę że spokojnie wy weszło nawet więcej, do tego wywalić tylną kanapę i też załadować butlę a bagaże i rodzina w trumience na dachu :D
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


seba4x4

Re: Instalacja LPG

Post autor: seba4x4 »

.
Ostatnio zmieniony 04 lut 2018, 16:30 przez seba4x4, łącznie zmieniany 1 raz.


seba4x4

Re: Instalacja LPG

Post autor: seba4x4 »

,
Ostatnio zmieniony 04 lut 2018, 16:30 przez seba4x4, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

saint benji
Posty: 655
Rejestracja: 10 lut 2015, 12:39
Samochód: Ford Crown Victoria
Skąd: Warszawa

Re: Instalacja LPG

Post autor: saint benji »

RadAg! pisze:
saint benji pisze:
RadAg! pisze:
saint benji pisze:Zarówno w Crown Victorii, jak i w Town Carze, butle miałem na półce bagażniku. W Town Carze był taki plus, że zapasowe koło było dojazdowe i schowane z prawej strony, więc półka było do wykorzystania i zmieściła się tam butla bodajże 55 litrów. W Vicky w tym miejscu był pełnowymiarowy zapas, a butla weszła 70 litrów, dzięki podkręceniu pojemności wchodzi mi 65, czasem nawet 67 litrów, więc mogę ujechać na tym nawet ponad 300 mil. Jak wyreguluję i obniżę spalanie, to pewnie i 350 pociągnę :)
Jak widać dla niektórych 300 mil to mało. Musi być 100litrów gazu inaczej w ogóle nie ma sensu... ;D
No najlepiej cały bagażnik zapchać butlami, w CV pewnie z 200 litrów w butlach dałoby się upchać, wtedy sobie można do Włoch niemalże na jednym tankowaniu śmigać :D
Myślę że spokojnie wy weszło nawet więcej, do tego wywalić tylną kanapę i też załadować butlę a bagaże i rodzina w trumience na dachu :D
Pociągiem wysłać, matki z dziećmi chyba mają tanie bilety :D

ODPOWIEDZ