[Artykuł] Pontiac – najbardziej amerykańska marka samochodów?

Tutaj możesz zamieścić ciekawego news'a oraz skomentować artykuł z naszej strony www
ODPOWIEDZ

Topic author
Kanadyjski Śledź
Posty: 77
Rejestracja: 30 lis 2019, 15:59
Samochód: 2012 Dodge Challenger R/T
Skąd: GTA Ontario Kanada

[Artykuł] Pontiac – najbardziej amerykańska marka samochodów?

Post autor: Kanadyjski Śledź »

Nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu, a ten jest najnowszy, więc zakładam.

Nie ma przerw między akapitami i czyta się ciężo - ściana tekstu. Czy dałoby się coś zrobić, żeby artykuł wyglądał tak jak ten o minivanach?

Nie wiem, czy nie warto wspomnieć, że Pontiaka zatopił nie tylko kryzys, ale i bardzo niska niezawodność modeli GM... Albo takie porażki jak Aztec (który ponoć sam w sobie nie jest zły, tylko przez stylistykę praktycznie niesprzedawalny)

Jako użytkownik jednego z ostatnich Pontiaków (Montana), które z jechały z taśmy, na prawdę nie rozumiem wycieczki tej marki do świata mini-vanów i sedanów. Kwintesencją tej marki są GTO, Firebird, czy solstice, a cała reszta to sztuczne dodawanie tej historii do aut, które nie mają z nią nic wspólnego. Całe szczęście, że nie zrobili Pontiaca Pickupa...
2012 Dodge Challenger R/T 5.7 V8 HEMI
2015 Chrysler Town & Country 3.6 V6 Pentastar

ex. 2013 Kia Forte5 SX 2.4
ex. 2009 Pontiac Montana 3.9 V6
ex. 2010 Dacia Logan MCV 1.6 16V
ex. 1999 Citroen Berlingo 1.4

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12237
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: [Artykuł] Pontiac – najbardziej amerykańska marka samochodów?

Post autor: RadAg! »

Dzięki za tego posta.
Artykuł o Pontiacu to był nie tylko znak czasu schyłku jednej z najlepiej rozpoznawalnych marek samochodowych świata ale również schyłek świetności portalu roadrunners.pl :)
Ten artykuł powstał z 8 lat temu i w sumie nigdy nie został opublikowany. Karol go w nieskończoność dokańczał a potem szukał do niego zdjęć i nigdy nie znalazł ;D
Potem strona została przebudowana, powstało kilka nowych wpisów głównie autorstwa Michała, ale art o Pontiacu nadal nie znalazł czasu żeby się opublikować. Teraz kiedy wskrzeszam stronę do życia znalazłem ten artykuł na dysku i bez zastanowienia postanowiłem go wrzucić ;)
Jak tylko czas pozwoli to go dopieszczę wizualnie.
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3657
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: [Artykuł] Pontiac – najbardziej amerykańska marka samochodów?

Post autor: KARLone »

☺ to już 8 lat? OMG!

ODPOWIEDZ