Strona 14 z 14

Re: Witam wszyskich - MGM 2010

: 04 maja 2025, 18:24
autor: cezar62
Zaraz, zaraz - a to żółte tablice nie są świadectwem oryginalności samochodu w jego klasycznej zabytkowości?... Czyli kogo może obchodzić, czy masz właściwe, czy niewłaściwe oświetlenie w samochodzie?... Masz mieć oryginalne, i tyle. Czyż nie tak?...

Re: Witam wszyskich - MGM 2010

: 04 maja 2025, 20:15
autor: Barth79
No właśnie,zmiana żarówek z H13 na retrofity już jest ingerencją w orginalość.

Re: Witam wszyskich - MGM 2010

: 28 sty 2026, 19:46
autor: Barth79
Dawno nic nie pisałem,bo i nie było o czym..Wczoraj kupiłem filtr paliwa do Mercurego.Marka -jakiś Purro (pewnie przepłaciłem) co nie wrózy za dobrze.Za to na opakowaniu jest dość ciekawa informacja.Może komuś to się przyda.Ja "wierzę" w jakość produktów Filtrona.

Re: Witam wszyskich - MGM 2010

: 07 lut 2026, 16:45
autor: Wojtek
Barth79 pisze: 28 sty 2026, 19:46 Dawno nic nie pisałem,bo i nie było o czym..Wczoraj kupiłem filtr paliwa do Mercurego.Marka -jakiś Purro (pewnie przepłaciłem) co nie wrózy za dobrze.Za to na opakowaniu jest dość ciekawa informacja.Może komuś to się przyda.Ja "wierzę" w jakość produktów Filtrona.
Purro było wyprodukowane w PL, więc pewnie w tej samej fabryce co Filtron - jak ktoś zmienia regularnie filtry to marka ma znaczenie drugorzędne.

Re: Witam wszyskich - MGM 2010

: 08 lut 2026, 09:19
autor: Barth79
Faktycznie,poszukałem co to jest za producent i wychodzi że krajowy.Częsc miała być sprowadzona z USA...Wyszlo że kupiona lokalnie i po prostu sprzedana mi za kilkaa zł więce...jFiltry zmieniam co dwa lata bez względu na przebieg który i tak jest niewielki. 2 do 3,5 tyś km rocznie.