Uszanowanie

Tu się witamy i pokazujemy swoje auta

michal_5000
Posty: 450
Rejestracja: 06 lis 2006, 19:45
Skąd: Warszawa

Re: Uszanowanie

Post autor: michal_5000 »

RadAg! pisze:Ta, Omega i Scorpio. Samonosne gowno w porywach z V6 pod maska. Michal, ja cie prosze ;D
Przecież to są już szczegóły techniczne, nie to decyduje czy auto jest "odpowiednikiem".
Założenia i docelowy rynek masz praktycznie te same: duży sedan w segmencie popularnym.

PS. te V6 w porywach było tak z paredziesiąt koni mocniejsze od przeciętnego ogórka - więc to ja Cię proszę... :hah:
jaber pisze:
walker2 pisze:Witam i ja, i życze szczęscia w poszukiwaniu parkingu w centrum dużego miasta. ja potrzebuje dwa wolne koło siebie(trudno znalęśc). :]
No proszę cię jak ja nie mam problemów to jak takimi knypkami może być problem zaparkować :):)
Z tym parkowaniem koledzy lubią trochę przesadzać... Amerykańskie full size sedany nie są aż tak monstrualnie większe od dużych sedanów europejskich - a znowu miasta w rodzaju Warszawy nie przypominają górskich miasteczek nad Morzem Śródziemnym (miałem przyjemność jeździć po kilku, więc wiem co mówię). ;)
'00 BMW 740i, cosmosschwarz
Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
Ex: '91 Mercedes-Benz 560 SEC, perlmuttgrau

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Uszanowanie

Post autor: RadAg! »

Jaber, ale mi sie wydaje ze ty nie szukasz WOLNYCH miejsc, wystarczy ci ze sa dwa obok siebie... a istota miejsc parkingowych jest taka ze zazwyczaj sa obok siebie :D
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Re: Uszanowanie

Post autor: RadAg! »

michal_5000 pisze:
RadAg! pisze:Ta, Omega i Scorpio. Samonosne gowno w porywach z V6 pod maska. Michal, ja cie prosze ;D
Przecież to są już szczegóły techniczne, nie to decyduje czy auto jest "odpowiednikiem".
Założenia i docelowy rynek masz praktycznie te same: duży sedan w segmencie popularnym.
Mnie nie interesuje rynek docelowy i zalozenia producenta tylko to czy dane auto odpowiada moim potrzebom. Jezeli producent danego modelu powie ci ze melex jest przeznaczony dla twojej polki spolecznej to rozumiem ze to ci wystarczy, no przeciez nie bedziemy wchodzic w jakies nieistotne szczegoly techniczne, jak np. z czego zrobiony jest szyberdach. Pamietam ze ten problem swojego czasu spedzal ci sen z powiek :shock:
To wlasnie parametry techniczne decyduja w duzym stopniu o tym ze lubimy amerykanskie auta.
Co do koni mechanicznych to moge sie odniesc do naszej wczesniejszej rozmowy o silnikach OHV i OHC. Rozumiem ze w pelni popierasz zdanie przemadrzajacych sie malolatow na forum corvette ze SBC to gowniany silnik bo Honda z 1litra ma milion koni...

Czasami mi cie zal ze nie masz forum dla siebie.... wiecznie rozdarty pomiedzy checia posiadania amerykanca i uwielbieniem do dobrej jakosci materialow posiadacz zajebistego cosmoshwarz ze znaczkiem BMW :?
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<


michal_5000
Posty: 450
Rejestracja: 06 lis 2006, 19:45
Skąd: Warszawa

Re: Uszanowanie

Post autor: michal_5000 »

RadAg! pisze:
michal_5000 pisze:
RadAg! pisze:Ta, Omega i Scorpio. Samonosne gowno w porywach z V6 pod maska. Michal, ja cie prosze ;D
Przecież to są już szczegóły techniczne, nie to decyduje czy auto jest "odpowiednikiem".
Założenia i docelowy rynek masz praktycznie te same: duży sedan w segmencie popularnym.
Mnie nie interesuje rynek docelowy i zalozenia producenta tylko to czy dane auto odpowiada moim potrzebom. Jezeli producent danego modelu powie ci ze melex jest przeznaczony dla twojej polki spolecznej to rozumiem ze to ci wystarczy
Nie wiem co Cię interesuje i co ma Melex do tego - ale ten kawałek rozmowy był o "odpowiednikach". Czyli RÓŻNYCH autach zaspokajających te same potrzeby na porównywanych rynkach. Np. porównano tu Taurusa do Poldolota jako popularne auto segmentu mid-size - i podtrzymuję, że Caprice/Vicky są bliskimi odpowiednikami Omegi/Scorpio w segmencie popularnych full-size.
RadAg! pisze:To wlasnie parametry techniczne decyduja w duzym stopniu o tym ze lubimy amerykanskie auta.
Ok, możesz lubić auto za to że ma ramę, resor piórowy albo cokolwiek innego - ale to nie na temat. Rozmawialiśmy o odpowiednikach na rynku amerykańskim i europejskim.
RadAg! pisze:Rozumiem ze w pelni popierasz zdanie przemadrzajacych sie malolatow na forum corvette ze SBC to gowniany silnik bo Honda z 1litra ma milion koni...
O silnikach Hondy się nie wypowiem, bo staram się nie zabierać głosu w tematach o których nie mam pojęcia.
Co do małolatów - nie wiem co tam piszą, pewnie jakieś głupoty (jak to małolaty).
RadAg! pisze:no przeciez nie bedziemy wchodzic w jakies nieistotne szczegoly techniczne, jak np. z czego zrobiony jest szyberdach. Pamietam ze ten problem swojego czasu spedzal ci sen z powiek :shock:
Już mi nie spędza - zainstalowałem taki jak chciałem. Polecam. :cool:
RadAg! pisze:Czasami mi cie zal ze nie masz forum dla siebie.... wiecznie rozdarty pomiedzy checia posiadania amerykanca i uwielbieniem do dobrej jakosci materialow posiadacz zajebistego cosmoshwarz ze znaczkiem BMW :?
Oj, urzekło mnie jak się o mnie troszczysz i jak przeniknąłeś moją psychikę, ale ja się miewam całkiem dobrze :hah:
Przypisywanie mi "chęci posiadania amerykańca" jest nadinterpretacją... ;)
'00 BMW 740i, cosmosschwarz
Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
Ex: '91 Mercedes-Benz 560 SEC, perlmuttgrau

Awatar użytkownika

Nedzwiedz
Posty: 99
Rejestracja: 08 lis 2009, 22:18
Skąd:

Re: Uszanowanie

Post autor: Nedzwiedz »

No witaj.

Jakbyś myślał o innym full size np. o LTC to daj znać.

Bo moja miłość przez dwa lata zrobiła 1176 km i płakać mi się chce jak widzę bidulę codziennie na podwórku. I właśnie z zamiłowania oddam komuś, kto nie zarżnie mojego "mydełka", a będzie jako tako podróżował coby staniem krzywdy nie czynić.

Jakby co to myślę, że co najmniej kilku forumowiczów poopowiada Ci o stanie "mydełka".

A gdyby jednak Caprice, to jak najbardziej zacny wybór i powodzenia życzę, a jak bliżej Wrocka to pomogę w oglądaniu.

Pzdr
Lancia Thema; SEBRING COUPE 3,0 V6 '04 - DO SPRZEDANIA :( ; Lincoln Town Car 4.6- DO SPRZEDANIA :( były:
300C 3.0 CRD '08; 300c 3,5 kombi '05;Vision 3.3 1996;Intrepid 2,7 '98;Camaro 5,0 '88;Trans'Am 5,7 '87;Firebird Formula 5,0 '88;Firebird 2,8 '86
zaprzedałem duszę diabłu


Topic author
maczeta

Re: Uszanowanie

Post autor: maczeta »

Jakbyś myślał o innym full size np. o LTC to daj znać.
Umówiłem się już na oglądanie caprice, trochę się zafiksowałem na ten model chevy, gdyby jeszcze wersja wagon z LT1 była w zasięgu ręki to byłbym w siódmym niebie, albo np. buick roadmaster kombi - to jest piękne auto, tylko nie za 50 tysia, jak ten z Trójmiasta.

A co do rozmiarów i miejsca do parkowania - to po cholerę parkować? cruising, cruising :cool:

Awatar użytkownika

walker2
Posty: 103
Rejestracja: 05 sty 2011, 21:21
Samochód: Chevrolet caprice79,camaro79 +NOS
Skąd: kolo wroclawia

Re: Uszanowanie

Post autor: walker2 »

jaber pisze:
walker2 pisze:Witam i ja, i życze szczęscia w poszukiwaniu parkingu w centrum dużego miasta. ja potrzebuje dwa wolne koło siebie(trudno znalęśc). :]
No proszę cię jak ja nie mam problemów to jak takimi knypkami może być problem zaparkować :):)
Ale ty parkujesz na dachach innych samochodów.. :hah:
Chevrolet caprice79 +NOS
The american way of life
Obrazek

ODPOWIEDZ