lincoln radom- totalny złom !!!

Lincoln
ODPOWIEDZ

Topic author
kjan5
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2015, 08:51
Samochód: town car
Skąd:

lincoln radom- totalny złom !!!

Post autor: kjan5 »

http://allegro.pl/show_item.php?item=55 ... 698e5eb22b" onclick="window.open(this.href);return false;
Byłem dzisiaj ogladac to auto. Ogólnie przez telefon gosc strasznie niemiły, ale co mi tam wkońcu sie żenic z nim nie bede, A że miałem cos do załatwienia to tam podjechałem. Ten pan ma sklep ,po wejsciu mówie ze chciałem obejrzec to auto i porozmawiac a on że nawet nie chce mu sie tam isc.
Auto ma braki pod maską pompa klimy i altek napewno stoi, na silniku brak korka oleju. wszedzie ostra rdza.we wnętrzu totalna zgnilizna. pognite podwozie.
Wiec jak cos to nawet na częsci sie nie nadaje. pozdrawiam


piotrekzet

Re: lincoln radom- totalny złom !!!

Post autor: piotrekzet »

Jak będzie za 10% obecnej kwoty to ja wezme ;)

Awatar użytkownika

saint benji
Posty: 655
Rejestracja: 10 lut 2015, 12:39
Samochód: Ford Crown Victoria
Skąd: Warszawa

Re: lincoln radom- totalny złom !!!

Post autor: saint benji »

"NIE ODPOWIADAM NA MEJLE"

Jak widzę taki dopisek, to sobie myślę "pies cię jebał, to nie ja chcę sprzedać auto" :D

Awatar użytkownika

wojtekrobert
Posty: 841
Rejestracja: 09 lis 2014, 17:41
Samochód: Ford Crown Victoria V8
Skąd: Opole

Re: lincoln radom- totalny złom !!!

Post autor: wojtekrobert »

Panowie, nie obrażając nas Polaków, to gość to typowy chamski polaczek. Raz dzwoniłem z pytaniem o części do CV, niemiły to jedno ale gdy dopytywałem o szczegóły to rozmowa skonczyla się bardzo niekulturalną wiązanką w moją stronę. Odradzam po calości, nawet gdyby sprzedawał za grosze szkoda mi nerwów na takiego matoła..
1998 Ford Crown Victoria LX 4.6 V8
Był: 1995 Mercury Grand Marquis LS 4.6 V8

Awatar użytkownika

KARLone
Posty: 3658
Rejestracja: 29 sty 2010, 12:07
Skąd: Górny Śląsk

Re: lincoln radom- totalny złom !!!

Post autor: KARLone »

my sami siebie nie potrafimy obrazić. Żebyś słyszał jakie wiązanki lecą u mnie w robocie :D ludziki, się do tego tak przyzwyczaili, że w ogóle facet tak na prawdę chciał ci przekazać, że tej części akurat nie ma, a za tą drugą to za mało dajesz :D :D :D.

Awatar użytkownika

wojtekrobert
Posty: 841
Rejestracja: 09 lis 2014, 17:41
Samochód: Ford Crown Victoria V8
Skąd: Opole

Re: lincoln radom- totalny złom !!!

Post autor: wojtekrobert »

tak, ale rozmowa z kumplami to co innego :) tu często panują inne relacje. Ale gość który chce coś sprzedać nieznajomej osobie, powinien mieć trochę inne podejście, tym bardziej, że nie ma dużego popytu na części które oferuje.
1998 Ford Crown Victoria LX 4.6 V8
Był: 1995 Mercury Grand Marquis LS 4.6 V8

ODPOWIEDZ