Car Bra czy jakoś tak:-P

Tu rozmawiamy o autach ogólnie. Wszystkie marki, modele, kraje.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Topic author
Lesioo
Posty: 111
Rejestracja: 12 paź 2006, 08:55
Skąd: Kętrzyn

Car Bra czy jakoś tak:-P

Post autor: Lesioo »

http://cpwstore.carpartswholesale.com/b ... t&s=1&my=1 po co takie cudo się zaklada? fajne trochę drogie ale ogólnie rzecz biorąc po co to?
______________________________________
Better Reign In Hell Than to Serve in Heaven!!


Aandrzej3
Posty: 54
Rejestracja: 11 paź 2006, 18:31
Skąd: mazowieckie

Post autor: Aandrzej3 »

Szczerze muwiąc nie wiem po co to jest chyba żeby kamienie nie odbijały lakieru.Miałem takie coś w chryslerze lipa piasek dostający się pod to strasznie rysuje lakier , Po zimie jak to zdiołem przy pantach miałem lakier wytarty prawie do blachy.Odradzam :razz:

Awatar użytkownika

RadAg!
Sheriff
Posty: 12244
Rejestracja: 13 paź 2006, 13:27
Samochód: 2001 Ford Crown Victoria Police Interceptor
Skąd:
Kontakt:

Post autor: RadAg! »

Nie wiem też po co to...
Ale stronka fajna. Powrzucajcie linki do fajnych stronek o autach...

Ktoś zamawiał z was kiedyś z tego sklepu coś??
Były:
2001 Ford Crown Victoria P71 od 2009
1995 Chevy Lumina APV 3.1
1995 Mercury Sable 3.8
1995 Ford Taurus 3.0
>>>RoadRunners.pl na Facebook'u<<<
>>>Crown Vic na Facebook'u<<<

Awatar użytkownika

Topic author
Lesioo
Posty: 111
Rejestracja: 12 paź 2006, 08:55
Skąd: Kętrzyn

Post autor: Lesioo »

Fajna stronka ale części mają dosyć drogie a jeżeli chodzi o stronki sklepy z częściami to wystarczy wpisać ford taurus parts i google prawdę ci powie:-) :D
______________________________________
Better Reign In Hell Than to Serve in Heaven!!

Awatar użytkownika

Taurus_GL
nasz człowiek z Chicago
Posty: 468
Rejestracja: 16 paź 2006, 20:51
Skąd: Chicago

Post autor: Taurus_GL »

Aandrzej3 pisze:Szczerze muwiąc nie wiem po co to jest chyba żeby kamienie nie odbijały lakieru.Miałem takie coś w chryslerze lipa piasek dostający się pod to strasznie rysuje lakier , Po zimie jak to zdiołem przy pantach miałem lakier wytarty prawie do blachy.Odradzam :razz:
Tak widzialem cos takiego. Tutaj jest to bardzo popularne podobnie jak uniwersalne pokrowce na samochod sprzedawane w marketach- ale rownie niepraktyczne. Generalnie sluzy to do jazdy autostradowej i ma chronic przed uderzeniami kamieni. Tutaj z autostradami jest tragedia, to nie tak jak w Niemczech, ze sa gladkie jak stol. Autostrady (i drogi w Chicago) sa owszem betonowe, a nie asfaltowe ale beton ten ma fakture jakby ktos przejechal grzebieniem przez co kruszy sie na drobne kawalki. Poza tym jezdzi po autostradach mnostwo TIR-ow bez zadnych chlapaczy z tylu przez co wala kamieniami prosto w maski i szyby samochodow osobowych. Jadac po autostradzie noramlnie slyszy sie co chwila na niektorych odcinkach uderzenia kamieni o podwozie. Taka skorzana rzecz moze i chroni przed kamieniami ale w razie deszczu dostaje sie pod nia wilgoc, a przy sciaganiu i zakladaniu rysuje lakier- czyli to samo co z pokrowcem. Osobiscie odkad mam swojego Taurusa to tymi autostradami jechalem moze dokladnie cztery razy. W tym raz na jedna plaze i z powrotem w srodku lata. Ale szczerze- wole nieraz troche nadrobic czy wyjechac wczesniej i dojechac gdzies normalnie powoli miastem niz highwayami. Tam panuje ogromne tempo, trzeba jechac przynajmniej 70-80 mil... :x :o
... przez 5-7 minut a pozniej korek przez 10 minut i tak przez caly czas. Mnie to stresuje nawet jak jade z kims, a co dopiero swoim samochodem, chociaz poprzedni wlasciciel zaliczyl podobno moim Taurusem kilka wypadow do Wisconsin.
Pozdro :D
1991 Ford Taurus GL Wagon;
1988 Ford Taurus GL Wagon;
1986 FORD TAURUS LX

Obrazek

Awatar użytkownika

GAZDA
Posty: 2419
Rejestracja: 16 paź 2006, 13:05
Samochód: FORD kurwa!
Skąd:

Post autor: GAZDA »

Taurus_GL pisze:nie tak jak w Niemczech, ze sa gladkie jak stol.
:hah: kto ci to naopowiadał? koleini i dziury jak wszędzie. i typowe w niemczech, kierowcy kamikadze jadący pod prąd albo zamykanie pasu w godzinach szytu żeby kosić trawe... kamieniem w szybe dostawałem też wszędzie, raz nawet poszła mi cała. fajne autostrady są w holandii w anglii też całkiem niezłe...
jadąc teraz z holandii do domu stałem w tylu korkach że już nawet nie wiem ile ich było w sumie jechałem 7 godzin dłużej niż zwykle...
Ostatnio zmieniony 24 lis 2006, 21:28 przez GAZDA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Maly#99
Posty: 606
Rejestracja: 11 paź 2006, 12:45
Skąd: Tarnobrzeg/ Kraków

Post autor: Maly#99 »

dla mnie to szpeci samochod :P
Ford Taurus `96 LX 24V V6 Duratec
Pozdrawiam
Obrazek


cofi7
Posty: 219
Rejestracja: 11 paź 2006, 21:28
Skąd: Zamość

Post autor: cofi7 »

w sumie autostrady sa po to zeby szybko przemiescic sie z punktu a do punktu b, taurus_gl moglbys zrobic zdjecia jakiejs autostradki z najwieksza iloscia pasow gdzies w Twoim rejonie?
Ford Taurus 3.0V6 1988
Chrysler Intrepid 3.3V6 1994

ODPOWIEDZ